למידע נוסף מלאו פרטים


  מתכננים אירוע בלתי נשכח?
  הכירו את המבצעים והחבילות שלנו!!

  exit

  כיצד להפוך רגע משמח שכולם מחכים לו למיוחד?

  אירוע בר המצווה הוא אירוע של פעם בחיים. הנער הצעיר שלכם הופך באופן רשמי לגבר ואתם רוצים לחגוג לו אירוע בר מצווה מיוחד בהתאם לחשיבותו של האירוע. כניסות לבר מצווה יהוו חלק בלתי נפרד מאירוע בר המצווה ואחת האטרקציות היותר מלהיבות באירוע. שואו אטרקציות לאירועים מציעה לכם מגוון רחב של כניסות מיוחדות לבר מצווה. לפרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית צרו קשר באתר או בטלפון עם הצוות המנוסה והמקצועי שלנו ונשמח לעמוד לשירותכם.

  מהן כניסות מיוחדות לבר מצווה?

  כניסות לבר מצווה אלו כניסות מיוחדות שמהן יוצא חתן השמחה לעיני קהל האורחים שלכם, לקול מחיאות הכפיים והתשואות, מה שנותן לו את תשומת הלב המיוחדת שלו והופך את האירוע למיוחד יותר עבורו. יש כניסות רבות אפשריות לבחירה וגם בשואו אטרקציות לאירועים תמצאו כניסות רבות מהן תוכלו לבחור, אולי אפילו ביחד עם הנער הצעיר, כיצד הוא רוצה להיכנס לאירוע המיוחד שלו.

  פעילויות מיוחדות בשואו אטרקציות לאירועים:

  • כניסת בר מצווה כנפי מלאכים – הנער הצעיר יושב על כיסא מיוחד מאחורי פרגוד מעוצב בסגנון לוחות הברית. בליווי מוסיקה ועשן מסתורי הוא עולה למעלה לאט לאט כאשר מצדדיו כנפי מלאכים קסומים.
  • כניסה לבר מצווה רובוט לד – הנער הצעיר נכנס עם רובוט לד ענקי לרחבת הריקודים מה שללא ספק יוסיף אטרקטיביות לאירוע שלכם ובמיוחד לקהל האורחים הצעיר.
  • כניסה עם ספר תורה – אירוע בר המצווה מאופיין בעיקר בסמליות הדתית המקיפה אותו ולכן כניסה למרכז המתחם עם ספר תורה בידיים יכולה להיות כניסה מרגשת ומדהימה במיוחד. מומלץ לשלב עם צלילי שופרות, מוסיקה שמחה ברקע ועוד.
  • כניסה עם תופים ושופרות – רוצים להרים את האווירה במקום? כניסות לבר מצווה יכולות להיות מיוחדות בעיקר כאשר הן דואגות להרים את הקהל במקום. לכן כניסה עם להקה המתופפת על תופים ומנגנת בשופרות יכולה בהחלט להרים את האווירה במקום ולגרום לקהל בכל הגילאים לזוז לצלילי התופים ולהשתתף בשמחה.
  • כניסת כדורגל – הנער הצעיר אוהב ונושם כדורגל? זו ההזדמנות שלכם להפתיע אותו (ואת האורחים שלכם) עם כניסת כדורגל ענקי מיוחד ומלהיב במיוחד. כדורגל ענקי המתגלגל למרכז הרחבה מלווה בשחקן כדורגל אמיתי או להקת רקדים המלווים את הכדור וברגע השיא הנער הצעיר יוצא מתוך הכדור מלווה בקונפטי, זיקוקים, בלוני הליום ועוד.

  למידע נוסף מלאו פרטים

  מעוניין להצטרף לשירות?

   שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן