למידע נוסף מלאו פרטים


  מתכננים אירוע בלתי נשכח?
  הכירו את המבצעים והחבילות שלנו!!

  exit

  רגע מיוחד והכי מרגש בשיא האהבה שלכם

  הצעת נישואין היא הרגע הכי מרגש שלכם, זה שאתם נמצאים בו בשיא האהבה שלכם והגעתם סוף סוף להחלטה שאתם רוצים לחיות את חייכם עם בן/בת הזוג שלכם ושזה הזמן הנכון להציע לו. על מנת לאפשר לו או לה להרגיש מיוחדים נרצה ודאי לעשות הצעת נישואין מקורית ומיוחדת עם כל ההפקה הנדרשת לכך. חברת שואו הפקות לאירועים בעלת ניסיון רב שנים בהפקות אירועים בכל סדר גודל ומכל סוג, לרבות הפקות הצעות נישואין מושלמות ומיוחדות שיגרמו לבן/בת הזוג שלכם להגיד את ה"כן" המיוחל. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונציגנו ישמחו להכיר אתכם ולייעץ לכם ללא התחייבות.

  הצעת נישואין מקורית – איך זה עובד כיום?

  בעוד שבעבר היה מספיק לגבר להגיע אל הוריה של בת הזוג ולבקש את ידה, הרי שכיום הצעות נישואין הן דבר שונה ומורכב יותר. בן/בת הזוג שאתם אתם רוצים להרגיש מיוחדים, שאתם משקיעים עבורם והצעת הנישואין זו הצהרת כוונות ברורה לגבי האופן שבו תרצו להשקיע בהם במהלך חייכם. לא כל הצעת נישואין חייבת להיות יקרה במיוחד וגם בתקציב צנוע בהחלט אפשר להפיק הצעה מרגשת ומיוחדת. למרחיקי לכת אפשר גם לצלם ולתעד את האירוע ולעשות קונספט אומנותי מיוחד כמו להזמין כנרית או סקסופוניסט לצד אותיות מפרחים שבהם כתוב "התנשאי לי?".

  בחירת המקום לאירוע:

  הצעת נישואין היא רגע מיוחד, הרגע בו הנשמות שלכם אמורות להתאחד ולהסכים על חיים משותפים לעולמי עולמים, לקשור את הגורלות שלכם יחד לנצח. כאן אתם רוצים להיות בטוחים שהכול מתפקד כמו שצריך והכול מתחיל בבחירת המקום המתאים, המקום בו תרדו על הברכיים, תשלפו את הטבעת ותוציאו מהפה ברעידה "התנשא/י לי?"

  תוכלו לערוך את ההצעה במקום סגור או פתוח, בים, ביער, במקום אחר בטבע או אולי במקום סגור שאתם ממש אוהבים. רק קחו בחשבון שהמקום צריך להתאים לתפאורה, אביזרים ולקונספט שבו אתם רוצים להציע.

  אביזרים שונים שצריך לקחת בחשבון:

  כדי להפיק רגע הצעת נישואין מושלם אתם צריכים לדאוג לכל התפאורה והאביזרים הנדרשים, בין אם מדובר על כיתוב אש או אותיות מפרחים, שטיח אדום, פיזור של עלי כותרת, בלונים ועוד.

  למידע נוסף מלאו פרטים

  מעוניין להצטרף לשירות?

   שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן